STUDIO

Studio znajduje się na obrzeżach małego miasteczka Szydłowiec. Do dyspozycji mamy pomieszczenie studyjne o powierzchni 37 m2, reżyserkę, WC wraz z prysznicem oraz przedsionek z kanapą, stolikiem i automatem do gier gdzie można odpocząć, zapalić i przepowiedzieć przeszłość. Do dyspozycji jest także internet wifi.
Zajmujemy się nagrywaniem, miksowaniem i finalizowaniem utworów głownie z grupy miłośników przesterowanej deski, druta i magnesu lecz nie ograniczamy się tylko w jednym kierunku. Nie są nam obce produkcje, popowe, bluesowe czy hip-hop. Nagrywamy lektorów, dżingle, audycje, zwierzynę sąsiada itd. Komponujemy, aranżujemy, udźwiękawiamy. Jeśli znajdziesz tu coś dla siebie a przede wszystkim odpowiada Ci to co robimy i jak brzmią nasze produkcje to zapraszamy do współpracy.

STUDIO
STUDIO

OFERTA

Aranżacje kompozycje

Na potrzeby klienta istnieje możliwość skomponowania, zaaranżowania i wyprodukowania gotowego utworu zarówno dla solistów, zespołów jak również dla produkcji filmowych.

Rejestracja i edycja

Istnieje możliwość rejestracji każdego z instrumentów osobno lub na tzw. "setkę do 5 instrumentów jednocześnie (perkusja, bas, gitara elektryczna x2, keyboard). Na potrzeby klienta nagrany materiał tniemy, równamy, wyginamy, prostujemy, stroimy. Posiadamy również możliwość zarejestrowania występu na żywo na osobnych śladach a miks i mastering finalizujemy w naszym studio.

Miks mastering remastering

Miksujemy i finalizujemy zarówno nagrania studyjne jak również koncertowe. Posiadamy także narzędzia do poprawy jakości starych lub zniszczonych nagrań.

Udzwiekowienie, postpordukcja

Udźwiękawiamy produkcje reklamowe, animacje jak również filmy fabularne. Robimy też nagrania lektorskie oraz postprodukcje audio do programów TV zgodnie z obowiązującymi standardamiCennik

PRZYGOTOWANIA

Żeby piekielnie dobrze się działo jak mawiają starożytne prawdzidła
i powiedziadła oto kilka cennych uwag dla początkujących:
Zwracajcie uwagę na aranżację utworów. Jeżeli muzyka jest pozbawiona dynamiki i nie posiada przysłowiowego "kopa" to podczas pracy w studiu nie zostanie to zatuszowane tylko wręcz uwydatnione. Nawet najlepsza realizacja nagrań nie zastąpi i nie stworzy czegoś co powinno być dopracowane i przemyślane przed wejściem do studia. Z naszej strony na pewno możecie liczyć na pomoc w kwestii aranżacji a także ogólnie wszystkich stron realizacji nagrania ale ostatnie zdanie zawsze należy do zespołu.

Starajcie się być maksymalnie dobrze przygotowani od strony technicznej. Niech utwory będą ograne i dobrze przećwiczone. Brak przygotowania na pewno znacznie wydłuży czas pracy w studiu. Od strony sprzętowej postarajcie się o wymianę strun czy naciągów w perkusji oraz o poprawne wystrojenie instrumentów, pomoże to z pewnością zaoszczędzić Wasz czas w studiu. Pamiętajcie, że nawet najlepszy sprzęt sam nie zagra, ma oczywiście wpływ na brzmienie ale to Wasze przygotowanie kształtuje ostateczny poziom nagrania.

Wszystkie uwagi i rady, które usłyszycie ze strony realizatora mają na celu zrealizowanie możliwie najlepszej jakości nagrania gdyż leży to w interesie obu stron. Jeżeli jest to dla Was pierwsza wizyta w studiu tym bardziej weźcie sobie do serca wszystkie rady i zdajcie się na wiedzę oraz doświadczenie realizatora. Wszystkie Wasze sugestie i pomysły będą jak najbardziej mile widziane. Oczywiście jak już zostało to opisane w punkcie 1 ostatnie zdanie zawsze należy do zespołu.

JR POLECA

  • Noclegi:

    1. Dom Weselny KACPEREK (kuchnia, wc, prysznic, parking, WiFi, TV), 1100m od studia nagrań, tel. 793-722-380 lub 792-901-298, 26-500 Szydłowiec, ul. Rynek Wielki 5A/2
    2. Dom Weselny Lodownia (kuchnia, wc, prysznic, parking, WiFi, TV), 2000m od studia nagrań, tel. 793-722-380 lub 792-901-298, 26-500 Szydłowiec, ul. Browarska 6
    3. Schronisko Skałka, 2000m od studia nagrań, tel. 48 617-43-11, 26-500 Szydłowiec, ul. Kościuszki 39A